Gree wprowadza pionierskie narzędzie w branży HVAC.

Aplikacja jest dedykowana instalatorom i serwisantom klimatyzacji. Pomaga w organizacji pracy, ułatwia ją i pozwala instalatorom zaoszczędzić czas.

Aplikacja obejmuje wszystkie typy urządzeń GREE, schematy rozstrzelone, części serwisowe, pełną dokumentację techniczną. Wszystko na wyciągnięcie ręki! 

Aplikacja udostępnia DTR urządzeń, sterowniki i akcesoria, a także umożliwia składanie reklamacji z poziomu aplikacji.

W naszym mobilnym narzędziu przewidzieliśmy także opcję dodania urządzeń innych marek po to, by aplikacja Gree była dla każdego instalatora nieodzowna w codziennej pracy.

 

KORZYŚCI:

ARCHIWUM INSTALACJI: możliwość zapisania w aplikacji dane klientów, typy zamontowanych urządzeń, daty ich instalacji. Wybór urządzenia z gotowej listy lub zeskanowanie kodu kreskowego. Aplikacja pomoże instalatorom także spełnić obowiązek informacyjny RODO względem swoich klientów.

 

PLANER PRZEGLĄDÓW: aplikacja wyświetla listę zaplanowanych przeglądów gwarancyjnych dla zainstalowanych urządzeń: wygodny planer, łatwe umówienie każdego przeglądu i dodanie jego daty do kalendarza. Wyświetlani listy przeglądów, filtrując je po nazwie klienta czy miejscu realizacji.

 

DOKUMENTACJA GREE POD RĘKĄ: aplikacja zawiera pełną dokumentację techniczną Gree, a Autoryzowany Instalator Gree ma dostęp do DTR urządzeń, sterowników i akcesoriów.

 

PRZEDŁUŻENIE CERTYFIKATU GREE: aplikacja daje możliwość przedłużenia ważności Certyfikatu Autoryzacyjnego Gree o 12 miesięcy jednym kliknięciem, wygodnie i szybko!

 

UDZIAŁ W SZKOLENIU GREE: aplikacja pozwala na wysyłanie zgłoszeń udziału w szkoleniach technicznych Gree prowadzonych w dwóch zakresach: RAC i GMV, a wkrótce także Pomp Ciepła Versati R32.

 

REKLAMACJE: aplikacja Gree daje możliwość składania reklamacji w łatwy i błyskawiczny sposób. Funkcjonalność jest dostępna tylko dla Autoryzowanych Instalatorów Gree, którzy z poziomu aplikacji wypełniają wniosek reklamacyjny, wnioskują o nowe części serwisowe poprzez wybranie ich z listy części przyporządkowanych do konkretnego modelu Gree, obserwują przebieg informacji i dostają powiadomienia o postępach i wysyłce nowych części. Proces reklamacyjny w aplikacji Gree trwa krótko, jest intuicyjny i skuteczny.

 

AKTUALNOŚCI GREE: aplikacja wyświetla najważniejsze aktualności Gree skierowane do instalatorów: najnowsze promocje, cenniki, nowinki techniczne, itp.


POBIERZ APLIKACJĘ JUŻ TERAZ!


☑️ Google Play https://lnkd.in/eKZWWH5

☑️ App Store https://lnkd.in/eSr6JBK

 

każdemu Autoryzowanemu Instalatorowi Gree, który do końca 2020 roku zarejestruje się w aplikacji, przedłużymy Certyfikat Gree z zakresu RAC o kolejne 6 miesięcy!